2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świętochłowice
Loombard.pl
Dodane 26 kwietnia 2024

ŚWIĘTOCHŁOWICE !!! Specjalista ds. obsługi LOMBARDU

Wynagrodzenie

4 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Pracuj w sieci lombardów "Loombard.pl".

Działamy w branży usług finansowych od ponad 20 lat.

Zajmujemy się skupem/sprzedażą/zamianą złota, srebra, biżuterii oraz towarów nowych jak i używanych.

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem u nas pracy w ŚWIĘTOCHŁOWICACH.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • system szkoleń,

  • możliwość rozwoju,

  • premie sprzedażowe,

  • pracę w miłym, młodym zespole,

  • elastyczne grafik (Nasze Lombardy są czynne 7 dni w tygodniu)

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

  • SZKOLIMY DO PRACY !!

Oczekujemy:

  • zaświadczenia o niekaralności,

  • znajomości komputera,

  • dyspozycyjności,

  • a przede wszystkim... chęci do pracy,

  • znajomość branży Rtv, Agd itp. będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta w lombardzie

  • Aktywna sprzedaż produktów na punkcie oraz online

  • Obsługa Kantoru w lombardzie

  • Dbanie o estetykę ekspozycji na punkcie i stronie internetowej lombardu

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 861581224