2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Swarzędz
Dodane 21 kwietnia 2024

SWARZĘDZ / POZNAŃ - umowa zlecenie - STS SA

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Dołącz do STS!

Jesteśmy liderem w świecie zakładów bukmacherskich w Polsce, znani z dynamicznego rozwoju i pasji do tego, co robimy. Aktualnie zatrudniamy na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferujemy:

  • Umowę Zlecenie

  • Szkolenie: Dzięki obecności trenera wewnętrznego zyskasz wiedzę i wsparcie, by odnaleźć się w roli pracownika lokalu STS

  • Karta MultiSport: Wspieramy Twoją aktywność sportową z dofinansowaniem na poziomie 70%

  • Możliwość korzystania z platformy edukacyjnej Dolineo i platformy eTutor do nauki języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego

  • Pakiet zniżek na naukę w WSB Merito

Miejsce pracy: SWARZĘDZ ul. Rynek (zgodnie z zapotrzebowaniem) z możliwością dorabiania w Poznaniu (również zgodnie z zapotrzebowaniem)

Idealnie jeśli:

  • Jesteś osobą otwartą na zdobywanie nowych doświadczeń.

  • Nie wymagamy znajomości branży bukmacherskiej

  • Jesteś dyspozycyjny/a w dni robocze oraz w wybrane weekendy i święta

  • Posiadasz status ucznia/studenta (najlepiej uczeń szkoły/studiów zaocznych)

  • Jesteś osobą pełnoletnią, ale masz poniżej 26 lat

Czekają na Ciebie następujące zadania:

  • Sprzedaż kuponów sportowych

  • Obsługa komputera i terminala płatniczego

  • Informowanie Klientów o produktach i ofercie

  • Realizacja wypłat wygranych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy i czystość w miejscu pracy

Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV jedynie za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 906660885