2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Swadzim
Gomez
Dodane 29 maja 2024

SWADZIM - Visual Merchandiser

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne. Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i projektowanie wystaw sklepowych

  • Organizacja przestrzeni sprzedażowej

  • Przygotowanie dekoracji i aranżacji wizualnych

  • Dobór optymalnych rozwiązań ekspozycyjnych

  • Nadzorowanie wdrażania i utrzymanie standardów wizualnych

  • Współpraca z działami marketingu i sprzedaży

  • Analiza i ocena efektywności działań wizualnych

  • Stałe poszukiwanie i badanie nowych trendów i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wystawiennictwa.

  • Współpraca z działami marketingu, zakupów, handlowym;

  • Szkolenie i koordynowanie pracy zespołów salonów stacjonarnych w zakresie VM;

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego i stały, regularny feedback.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w branży odzieżowej;

  • Zainteresowanie modą oraz znajomość trendów;

  • Zdolności plastyczne i zmysł estetyczny;

  • Kreatywność i pomysłowość;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Dołącz do Naszego Zespołu i Odkryj Nowe Możliwości!

Wzięcie udziału w rekrutacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez i akceptację Polityki prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Jeśli wyrażasz zgodę na udział także w przyszłych rekrutacjach, zamieść w dokumentach rekrutacyjnych następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez oraz na przechowywanie moich danych i przetwarzanie ich przez spółki z Grupy Gomez na potrzeby przyszłych rekrutacji, a także akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 918484272