2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Ogrody
Gomez
Dodane 22 maja 2024

SWADZIM - Fotograf Produktowy E-Commerce

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Gomez  to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy współpracownika na stanowisko:

Fotograf Produktowy

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zdjęć produktów do sprzedaży online packshot / na modelu

  • Przygotowanie oświetlenia oraz tła do realizacji fotografii

  • Retuszowanie i obróbka zdjęć w programach graficznych

  • Dbanie o jakość wykonanych zdjęć

  • Współpraca z zespołem e-commerce w celu zapewnienia zgodności zdjęć z produktami oferowanymi w sklepie online

  • Odpowiednie przechowywanie i archiwizowanie wykonanych zdjęć

  • Realizacja zamówień zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie fotografii produktowej i trendów w e-commerce.

  • Przygotowanie produktów do sesji fotograficznej;

  • Wykonywanie zestawów zdjęć produktów Gomez (odzież, obuwie, akcesoria);

  • Wsparcie bieżącej pracy Studia FOTO.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie fotografią produktową;

  • Umiejętność wykonywania zdjęć i profesjonalnej prezentacji produktu;

  • Wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność oceny atrakcyjności wzornictwa;

  • Zainteresowanie branżą fashion:

  • Gotowość dojazdu do miejscowości Swadzim, gdzie zlokalizowane jest nasze Studio Foto;

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku fotografa produktowego oraz znajomość programu Photoshop będzie dodatkowym atutem.

  • Gotowość do wykonywania zdjęć pon-pt 7:00-17:00 (10h) w trybie stacjonarnym.

Oferujemy:

  • nawiązanie współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • proces adaptacji pod kierunkiem Lidera zespołu

  • możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych GOMEZ

  • kartę MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna)

  • atrakcyjne rabaty pracownicze na asortyment dostępny w salonach GOMEZ

  • imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 876850489