2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Świnoujście
Dodane 10 czerwca 2024

Sushi Master Świnoujście Praca Trabaho Hotel Restauracja Na Stałe

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Hotel Hilton – Nadbałtycki smak luksusu

Dla naszego hotelu z widokiem na morze, zaledwie 10 m od plaży, poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki  na stanowisko:

Sushi Master

Twoje główne zadania:

  • Przygotowanie rolek/zestawów według standardów restauracji;

  • Zapewnienie właściwego wykorzystania produktów i estetyki potraw;

  • Kontrola i utrzymanie czystości oraz standardów bezpieczeństwa;

  • Współpraca z zespołem oraz z pozostałymi działami.

Nasze oczekiwania:

  • W sposób komunikatywny posługujesz się językiem angielskim;

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć aby je zdobyć;

  • Cechuje Cię dobre nastawienie, sumienność;

  • Jesteś dyspozycyjny/a (praca zmianowa, również weekendy i święta);

  • Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziane:

  • Kursy i szkolenia dot. tematyki sushi.

 Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie, umowę o pracę;

  • Pracę  w restauracji Sushi Grill &Bar, Aromaty Japonii;

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

  • Pracę w hotelu Hilton, którego marka znana jest na całym świecie;

  • Możliwość rozwoju i szkoleń sieciowych;

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Konkursy, spotkania integracyjne;

  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu pracowniczym (pokoje współdzielone);

  • Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness).

U nas znajdziesz swoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 919498704