2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sokołów Podlaski
Dodane 15 kwietnia 2024

Śusarz - obsługa palnika acetylenowo-tlenowego

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

 Zakres obowiązków:

  • prace związane z opalaniem gwintów ( palnik acet.-tlenowy)

  • obróbka stali po operacji cynkowania

  • obsługa elektronarzędzi

 Wymagania :

  • wykształcenie min. zawodowe

  • uprawnienia na obsługę palnika acetylenowo-tlenowego

  • znajomość przyrządów pomiarowych ( miarka, suwmiarka)

 Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (tj. ubezpieczenie na życie, ZFŚS).

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 910299585