2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepołomice
Dodane 26 kwietnia 2024

Surowcowy - Operator Wózka Widłowego Niepołomice

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z uruchomieniem kolejnego zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SUROWCOWY

w Zakładzie Drobiarskim w Niepołomicach

Zakres obowiązków:

·         obsługa maszyn i urządzeń na hali produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego;

·         obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

·         uprawnienia UDT na wózki widłowe;

·         odpowiedzialność i rzetelność;

·         sumienność;

·         dyspozycyjność (praca na trzy zmiany po 8 godz.- 5-13, 13-21, 21-5);

·         dbałość o powierzone mienie;

·         mile widziane doświadczenie w branży rolnej/produkcyjnej.

Oferujemy:

·         pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku;

·         stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

·         atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty prosimy kierować na adres: kadry.niepolomice(malpa)cedrob.com.pl

Kadry - Niepołomice ul. Mokra 7

Kontakt tel.:

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 913005675