2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Wrocław
  7. Wsparcie techniczne - Krzyki
ZABEZPIECZ AUTO
Dodane 03 maja 2024

Support Techniczny ZABEZPIECZ AUTO

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dzień dobry, cześć!

Prowadzimy ZABEZPIECZ AUTO www.zabezpiecz-auto.pl i zabezpieczamy samochody przed kradzieżą naszym zabezpieczeniem antykradzieżowym CANLOCK, które produkujemy w POLSCE.

Zakres obowiązków:

- pomoc w rozwiązywaniu problemów przy instalacji zabezpieczenia antykradzieżowego CANLOCK

- odpowiadanie na pytania klientów dotyczące użytkowania CANLOCK

Nasze wymagania: - minimum 2 lata znajomość branży automotive - znajomość języka angielskiego - uśmiech - samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

- Praca w szybko rozwijającej się firmie rozwojowej i stabilnej finansowo

- Pracę z ludźmi nastawionymi na efekt i jakość pracy

- Nieograniczone możliwości rozwoju

- rozwój w świetnej specjalizacji i dziedzinie jaką jest CAN BUS, GPS, automotive

- Pomocne szefostwo

Obecnie szukamy fajnej, pozytywnej, energicznej osoby do pomocy w rozwoju firmy w dziedzinie wsparcia technicznego instalatorów z całej Polski oraz pomocy naszym klientom.

Jeśli jesteś: energiczny/energiczna wesoła / wesoły i pozytywnie nastawiony do życia lubisz samochody, ciekawią Cię lubisz ludzi i rozmowę z ludźmi nie widzisz problemów, a rozwiązania wyzwań ;)

To odezwij się do nas, napisz lub/i zadzwoń.

Porozmawiamy! A nóż widelec ;)

Masz pytania? zadzwoń

ZABEZPIECZ AUTO CANLOCK

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914660144