2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Pomorskie
  6. Zarządzanie hotelem - Gdańsk
  7. Zarządzanie hotelem - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Supervisor do Hotelu Stay inn***

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Poszukujemy osoby na stanowisko Supervisora do Hotelu Stay inn*** w Gdańsku.

Twój zakres obowiązków:

·         Stałe monitorowanie części recepcyjnej zgodnie z procedurą;

·         Zarządzanie wszystkimi codziennymi operacjami w Recepcji. Kompleksowa obsługa gościa przed przyjazdem i w trakcie jego pobytu;

·         Odpowiadanie za zapewnienie profesjonalnej, skutecznej, sprawnej i uprzejmej obsługi gości - zgodnie ze standardami sieci Stay inn Hotels;

·         Dążenie do zwiększenia obłożenia hotelu i uzyskania maksymalnych przychodów;

·         Profesjonalne, uprzejme i taktowne rozwiązywanie skarg gości, oraz wspieranie innych pracowników, gdy znajdą się w sytuacji, której nie potrafią samodzielnie rozwiązać. Analiza informacji w celu wyboru najlepszego rozwiązania danego problemu;

·         Ścisła współpraca z działem rezerwacji w zakresie overbookingu, obsługi grup, no-show’s itp.

Nasze wymagania:

  •   minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub 2 lata na stanowisku recepcjonisty;

  •  samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;

  •  biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;

  • zaangażowanie i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i reagowania w trudnych sytuacjach;

  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre;

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,

  • dyspozycyjność - praca zmianowa na pełen etat również w weekendy i święta.

To oferujemy:

·         Ciekawą pracę i realne możliwości rozwoju w sieci Stay inn Hotels;

·         Międzynarodowe środowisko pracy;

·         Rabaty restauracji pracowniczej;

·         Pakiet benefitów pracowniczych, w tym: opiekę medyczną w Medicover, zaplecze socjalne;

·         Zniżki na usługi hotelowe;

·         Atrakcyjne zniżki na noclegi w hotelach sieci POLSKICH HOTELI NIEZALEŻNYCH.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 813474656