2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 03 kwietnia 2024

Supermarket spożywczy Czerwionka-Leszczyny ul. Ks. A. Pojdy 40C

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Supermarket spożywczy zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisku kasjer-sprzedawca, sprzedaż bezpośrednia - lada tradycyjna lub dział artykułów suchych.

Jakie będą Twoje zadania:

·                     wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję

·                     przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

·                     dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta

·                     dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży

·                     dbanie o właściwą gospodarkę towarową w markecie.

Co Ci zapewnimy:

·                     wynagrodzenie – zawsze na czas

·                     umowę o pracę/zlecenie w wymiarze pełnego etatu

·                     indywidualne możliwości rozwoju

·                     ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

·                     bogaty pakiet benefitów (bony, premia kwartalna).

Czego od Ciebie oczekujemy:

·                     znajomości podstawowych zasad obsługi klienta

·                     energicznej i przyjaznej osobowości

·                     sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

·                     umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami

·                     doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zapraszamy

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny,

Śląskie

Śląskie, Czerwionka-Leszczyny
ID: 872836354