2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Karczew
LipCo Foods
Dodane 31 maja 2024

SuperDrob S.A. - Technik Informatyk- Karczew

Lokalizacja

Karczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK INFORMATYK

Miejsce pracy: Karczew, ul. Armii Krajowej 80

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie usług wsparcia informatycznego/ technicznego It dla użytkowników,

  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja systemów operacyjnych oraz oprogramowania na komputerach i telefonach użytkowników,

  • Przygotowywanie, dostarczanie i instalacja sprzętu IT, akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych, telefonów oraz oprogramowania dla użytkowników,

  • Naprawa, modernizacja sprzętu komputerowego,

  • Prowadzenie ewidencji, sporządzanie dokumentacji rozchodu oraz utrzymywanie stanów dostępności: sprzętów IT, akcesoriów komputerowych i materiałów eksploatacyjnych,

  • Nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń teleinformatycznych,

  • Obsługa wideokonferencji oraz wsparcie podczas organizowanych konferencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu informatyka,

  • Znajomość systemów operacyjnych i pakietów aplikacji biurowych od strony użytkowej i konfiguracyjnej,

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego niezbędna w czytaniu dokumentacji technicznych.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej,

  • Współpracę w zaangażowanym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Karczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Karczew
ID: 918887718