2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Karczew
LipCo Foods
Dodane 24 kwietnia 2024

SuperDrob S.A. - Ślusarz - Karczew

Lokalizacja

Karczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Karczew, ul. Armii Krajowej 80

Główne zadania:

  • Przygotowanie procesów obróbki ślusarskiej,

  • Montaż i łączenie metalowych konstrukcji,

  • Wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych pozwalających na lepszą pracę maszyn,

  • Wykonywanie prac ślusarskich, sporządzanie szkiców roboczych, trasowanie, piłowanie ręczne, wiercenie otworów, szlifowanie, gwitowanie,

  • Identyfikowanie i usuwanie usterek,

  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń.

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia spawalnicze,

  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG, MIG/MAG,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Karczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Karczew
ID: 912442426