2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Lublin
Grupa SuperDrob i CPF Poland
Dodane 30 kwietnia 2024

SuperDrob S.A. - Elektryk - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: ul. Zimna 2, Lublin

Twoje zadania:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania,

  • Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń,

  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych: mechaniczne, elektryczne,

  • Współpraca z serwisami polskimi i zagranicznymi,

  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i z dziedziny automatyki,

  • Raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury zakładu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie profilowe: elektryk, elektronik, automatyk lub pokrewne,

  • Umiejętność biegłego czytania dokumentacji elektrycznej,

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn,

  • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej,

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania prac instalacyjno-montażowych w branży elektrycznej,

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Nagrody jubileuszowe za przepracowany staż pracy,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910600691