2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdańsk
  7. Pracownik restauracji fast-food - Przymorze Małe
Dodane 21 maja 2024

SUBWAY w Galeria Przymorze w Gdańsku

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś uczniem/studentem zainteresowanym pracą? Weź udział w rekrutacji!

Gwarantujemy elastyczny grafik i miłą atmosferę, oferujemy także posiłki pracownicze i kartę multisport :)

Poszukujemy osób dostępnych na 1/3 etatu / pół etatu / cały etat z dyspozycją w tygodniu, ale zapraszamy również w weekendy.

Lokalizacja: Subway, Galeria Przymorze

Twój zakres obowiązków:

  • zaangażowanie w pracę i miła obsługa klientów – uśmiech i komunikacja to podstawa!

  • przygotowywanie składników do produkcji kanapek – jakby co, to nic skomplikowanego ;)

  • regularne dbanie o czystość w restauracji

  • wykonywanie bieżących prac

Nasze wymagania:

  • minimum 3 dni dyspozycji w tygodniu

  • minimum podstawowa znajomość j. angielskiego

  • książeczka sanepidowska / gotowość do jej szybkiego wyrobienia

  • umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, bycie sumiennym

Zapewniamy:

  • szkolenie – nie martw się, wystarczy chwila i nauczymy Cię wszystkiego!

  • miłą i swobodną atmosferę pracy – nasz zespół to głównie studentki :)

  • możliwość wyrobienia karty multisport

  • darmowe posiłki i napoje pracownicze, zniżki u naszych partnerów w galerii

  • elastyczność w ustalaniu grafiku - powstaje co tydzień :)

Jeśli chcesz do nas dołączyć, prześlij swoje CV ze zdjęciem, najlepiej w formacie pdf.

Pamiętaj o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz o zawarciu numeru telefonu. Oddzwonimy do wybranych osób! ;)

Zapraszamy!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 886478171