2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Targówek
Dodane 09 kwietnia 2024

SUBWAY - CH Atrium Targówek, CH Galeria Północna

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

SUBWAY - CH Galeria Północna, Światowida 17 oraz CH Atrium Targówek, ul Głębocka 15 w Warszawie.

Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik restauracji Subway - praca od poniedziałku do piątku.

Poszukujemy osób chcących podjąć współpracę z nami .

Godziny otwarcia restauracji (10:00-21.00 CH Atrium Targówek/10:00-22.00 CH Galeria Północna)

Podstawowe zadania:

Przygotowywanie sandwichy, wrapów oraz sałatek zgodnie z życzeniem klienta z zachowaniem standardów SUBWAY

Praca zespołowa

Dbanie o porządek w restauracji

Oferujemy:

Miłą atmosferę w zespole

Pracę w pełnym /nie pełnym wymiarze godzinowym,

Szkolenie według standardów Subway

Umiejętności pracy w zespole

Dokładności i zaangażowania

Książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy - prześlij nam swoje CV. Prosimy o wysyłanie CV na email homofabersubway(at)gmail.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 793721064