2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Piaseczno
Asia
Dodane 09 czerwca 2024

Subway C.H Designer outlet - zarobki > 4000 pln

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SUBWAY w C.H. Designer Outlet w Piasecznie poszukuje osób na stanowisko Pracownik Restauracji

Podstawowe zadania:

  • Obsługa Naszych Gości z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa w okresie pandemii oraz standardów sieci

  • Przygotowywanie sandwichy, wrapów oraz sałatek zgodnie z życzeniem klienta z zachowaniem standardów SUBWAY

  • Dbanie o porządek w restauracji

Podstawowe wymagania:

  • Pozytywna energia :)

  • Status ucznia/studenta

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęći jej wyrobienia

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Elastyczny grafik,

  • Pracę na pełnym lub niepełnym wymiarze,

  • Szkolenie od pierwszego dnia, gdzie uczymy Cię wszystkiego tego co wiemy :)

  • Prace w młodym energicznym zespole :)

  • jedzenie za symboliczną opłatą :)

Zainteresowało Cię Nasze ogłoszenie - prześlij Nam swoje CV lub zadzwoń i stań się częścią naszego zespołu:)

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 740450948