2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Pruszków
Dodane Dzisiaj o 11:35

Stylistka paznokci Prestiżowy salon w Pruszkowie

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Prestiżowy salon w Pruszkowie z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje: Stylistki Paznokci/Pedikiurzystki.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie manicure tradycyjnego i hybrydowego na naturalnych paznokciach

  • stosowanie różnych technik zdobienia paznokci, takich jak: french manicure, ombré, zdobienia akrylowe czy żelowe

  • Doradzanie klientom w wyborze odpowiednich zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji paznokci

Nasza wymagania:

  • Doświadczenia w zawodzie manikiurzysty/stylisty paznokci

  • Znajomości różnych technik manicure: klasycznego, hybrydowego, akrylowego, żelowego itp.

  • Umiejętności dbania o higienę i bezpieczeństwo klientów

  • Umiejętności komunikacyjne i zdolność do nawiązania relacji z klientami

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zawodowych czynności

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi profesjonalistami w salonie urody

To oferujemu:

  • stabilne zatrudnienie (umowa zlecenie, B2B, po dłuższym okresie próbnym umowa o prace)

  • stały grafik wg preferencji, planowany z wyprzedzeniem

  • przyjazną atmosferę w zgranym Zespole

  • dużą bazę klientów która stale się powiększa

  • pracę w prestiżowym salonie beauty

  • najwyższej jakości narzędzia i kosmetyki do pracy

Chętnie osobę z doświadczeniem, natomiast do rozważenia osoba chcąca zdobyć wiedzę z talentem i pasją do tego zawodu.

Prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciami prac :)

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 891354166