2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Legionowo
Único-Kosmetologia
Dodane 30 kwietnia 2024

STYLISTKA PAZNOKCI do salonu kosmetycznego

Lokalizacja

Legionowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Único – Kosmetologia to wyjątkowe miejsce na mapie Legionowa. Stawiamy na innowacyjność usług, holistyczne podejście do Klienta i bezwzględny profesjonalizm kadry.

Nasz Klient skorzysta u nas nie tylko z zabiegów kosmetycznych, również zorganizujemy dla niego szkolenia, spotkania w kameralnym i pełnym elegancji wnętrzu.

Jeżeli jesteś osobą z pasją do wykonywanego zawodu, pragniesz cały czas się rozwijać. Chcesz współtworzyć miejsce innowacyjne i masz doświadczenie jako Manicurzystka/Pedicurzystka/Stylistka paznokci, szukamy prawdopodobnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Umiejętność wykonywania starannego pedicure i manicure - hybrydowego, japońskiego, klasycznego

  • Prowadzenie zabiegów dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa, higieny i sterylności

  • Uczestniczenie w działaniach marketingowych salonu

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim chęć do pracy

  • Szkolenia, kursy przygotowujące do pracy na stanowisku stylistki paznokci

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

  • Komunikatywność, otwartość

To oferujemy

  • Umowę dopasowaną do Twoich preferencji

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie płatne zawsze na czas

  • Komfortowe warunki pracy (własny, pojedynczy gabinet w Klinice)

  • Miłą atmosferę pracy

  • Elastyczne godziny pracy

Warunek konieczny: dołącz min. 3 zdjęcia swoich prac.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania :)

Pozdrawiamy

Zespół Único - Kosmetologia.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 797913031