2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Lubelskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Lublin
Dodane 10 czerwca 2024

Stylistka Brwi z Doświadczeniem - Baza klientów, Pasja i Rozwój!

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stylistka Brwi z Doświadczeniem! - Baza klientów, Pasja i Rozwój

Hej!

  • Masz doświadczenie w Stylizacji brwi, a Twoje stylizacje są niemalże idealne?

  • Twoje aktualne miejsce pracy być może Cię nie zadowala?

  • Szukasz miejsca z bazą klientów, które zapewni Ci stabilizację?

  • Szukasz miejsca z jasnymi zasadami, w którym poczujesz się zaopiekowana?

  • Szukasz dla siebie nowych wyzwań i chcesz stać się częścią zgranego i profesjonalnego zespołu?

  • Jesteś zdeterminowana na sukces i gotowa na długofalową współprace!

Jeśli Tak to szukamy właśnie Ciebie!

OPIS STANOWISKA

  • Wykonywanie Geometrii Brwi

  • Wykonywanie Farbowania henną i farbką

  • Wykonywanie Laminacji

  • Wykonywanie Regulacji

  • Umiejętność robienia zdjęć swoich prac (lub chęć nauki)

  • Przygotowywanie Napojów dla Klientów

  • Utrzymanie stanowiska Pracy w czystości

  • Komunikacja z Klientem

MILE WIDZIANE (nie obligatoryjne)

  • Status Studenta

  • Książeczka Sanepid

  • Miła aparycja

CO OFERUJEMY

  • Bazę klientów (Jeśli masz już jakichś swoich to oczywiście jeszcze lepiej)

  • Kontrakt lub umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie procentowe lub podstawa + prowizja (w zależności od poziomu wykonywanych stylizacji i możliwości zaangażowania)

  • Możliwość wdrożenia indywidualnego programu szkoleniowego (Jesteśmy właścicielami Akademii Szkoleniowej i posiadamy w swojej palecie specjalistów, którzy pomagają rozwijać skrzydła)

  • Jasną ścieżkę rozwoju swojej kariery z dokładnym planem na Ciebie oraz możliwościami rozwoju. (mamy wiele możliwości wspierania Twojej osoby i cieszymy się, gdy możemy pomóc)

  • Genialną atmosferę

  • Opiekę managera

  • Opiekę recepcji

COŚ O NAS

Jesteśmy firmą, która ma bardzo duże doświadczenie w branży beauty! Swoją działalność w służbie piękna prowadzimy już od 2016 roku. Aktualnie w swojej palecie posiadamy następujące usługi:

  • Cała paleta usług z branży fryzjerskiej

  • Kosmetologia

  • Stylizacja rzęs i brwi

  • Wizaż

  • Manicure

  • Pedicure

  • SZKOLENIA! Nieustannie z racji na wysoko wykfalifikowany personel prowadzimy także szkolenia dla początkujących, ale i doświadczonych osób z branży beauty!

Kochamy naszych klientów i pracowników! Jeśli jednym słowem mielibyśmy opisać naszą firmę to na 100% powiedzielibyśmy Rodzina!

Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale na 100% obiecujemy, że warto!

KONTAKT i APLIKACJA NA STANOWISKO

  • Jeśli to możliwe aplikuj za pomocą OLX lub jeśli nie jest to możliwe skorzystaj z numeru telefonu w celu dalszego pokierowania. Możesz też przesłać nam swoją aplikację za pomocą maila, który jest przypisany do naszego konta OLX (Pamiętaj o wpisaniu w tytule Imienia i nazwiska, oraz stanowiska, na które aplikujesz.

  • Prześlij nam od razu swoje CV lub opis swojej osoby, w którym zawrzesz swoje dotychczasowe doświadczenie.

  • Aby ułatwić nam proces rekrutacji i rzetelnej oceny Twojej kandydatury dodaj od razu ZDJĘCIA SWOICH PRAC (nie tylko tych wykonanych na szkoleniach, ale także tych, które wykonałaś na swoich klientkach.

Nauczeni doświadczeniem i tym, że doba ma ograniczenia obiecujemy, że odpiszemy najszybciej jak to możlwie. Z góry dziękujemy za cierpliwość

Zgłoszenia przesyłajcie proszę przez całą dobę!

Obiecujemy nie zostawić Cię bez odpowiedzi!

W razie pytań dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt:

tel. 53*******01 Weronika (Nasz specjalista ds Rekrutacji)

Nie zwlekaj! Już dzisiaj możemy zacząć troszczyć się o Twój rozwój!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919505483