2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 12 kwietnia 2024

Student/-tka do Działu Administracyjnego

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację bieżących zadań w Dziale Administracyjnym i Obsługi Klienta (m.in. wprowadzanie danych do systemu, weryfikacja i segregowanie dokumentów, odbieranie telefonów przychodzących, obsługa korespondencji, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji)

Miejsce pracy: Warszawa Białołęka.

WYMAGANIA:

najlepiej studentka/student studiów zaocznych

znajomość programów: Word i Excel

obsługa urządzeń biurowych

umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

samodzielność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

pracę w firmie o silnej i niepowtarzalnej kulturze organizacyjnej

stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

pełny etat

praca do pogodzenia ze studiami zaocznymi

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 657502774