2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Praga-Południe
Dodane 12 kwietnia 2024

Student prawa / Pracownik działu prawnego – umowa zlecenie

Wynagrodzenie

27,69 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do pracy w dziale prawnym – mile widziani studenci.

Zakres obowiązków:

•         wsparcie zespołu obsługującego proces sądowy

•         obsługa korespondencji przychodzącej do kancelarii

•         kompletowanie dokumentacji do pozwów

•         tworzenie pism procesowych

•         obsługa procesu doręczeń komorniczych

•         archiwizowanie dokumentów sądowych i egzekucyjnych.

Nasze wymagania

•         student IV/V roku (preferowane kierunki prawnicze)

•         umiejętność redagowania pism

•         poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

•         bardzo dobra organizacja pracy, dokładność

•         swobodna obsługa pakietu MS Office.

Vindix Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako administrator przetwarza dane osobowe w celach związanych z czynnościami przed zawarciem umowy lub wykonywaniem umowy, realizacji czynności wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Na podstawie RODO można skorzystać z następujących praw: żądania dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzanie lub usunięcia, przeniesienia oraz wniesienia sprzeciwu. Przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej vindix.pl/kariera/. Informujemy, że podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż wynikający ze wskazanych powyżej podstawach będzie odbywało się na podstawie zgody, o ile te dane osobowe będą niezbędne do procesu rekrutacji. Przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 911000495