2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Student prawa - płatny staż w kancelarii prawnej

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FORTON Legal Łatała i Wspólnicy sp.k. to kancelaria prawna działająca na rynku od ponad 25 lat. Jesteśmy prawnymi opiekunami biznesów naszych klientów. Pomagamy średnim i dużym firmom oraz start-upom. Wykorzystujemy przy tym nie tylko znajomość przepisów, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie praktyczne i biznesowe, zdobyte w trakcie obsługi kilkuset przedsiębiorstw.

Jeśli aktualnie poszukujesz dla siebie nowych wyzwań, chcesz pracować z klientami biznesowymi, angażujesz się w prowadzone projekty i bliskie jest Ci pojęcie kompleksowej opieki prawnej nad klientem – być może szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do nas i zostań częścią Forton Legal!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STAŻYSTA (płatny staż)

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie prawników Kancelarii w bieżącej obsłudze prawnej Klientów,

  • przygotowywanie analiz prawnych, przeglądów orzecznictwa i doktryny,

  • przygotowywanie projektów prostych pism procesowych, dokumentów korporacyjnych, umów oraz innych dokumentów,

  • kontakty z sądami, urzędami, kancelariami notarialnymi.

Nasze wymagania:

  • status studenta co najmniej III roku studiów prawniczych,

  • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu,

  • mile widziany zaliczony egzamin z prawa gospodarczego i handlowego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra umiejętność zarządzania czasem, dokładność, terminowość,

  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy:

  • płatny, minimum 3-miesięczny staż,

  • współpracę z doświadczonymi prawnikami,

  • możliwość poszerzania wiedzy i naukę strategicznego myślenia,

  • możliwość dostosowania wymiaru godzin stażu do zajęć na uczelni,

  • dla najlepszych osób możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • biuro w samym centrum Krakowa,

  • brak dress code.

Aplikacje prosimy przesyłać klikając przycisk "aplikuj".

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FORTON Legal Łatała i Wspólnicy sp.k., zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1).

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 892426562