2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Śródmieście
Martyna
Dodane 29 kwietnia 2024

Student pedagogiki/ Pomoc nauczyciela

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KIDS&Co. to Sieć Dwujęzycznych Przedszkoli i Żłobków w 9 miastach w Polsce. Nasza międzynarodowa społeczność, od ponad 19 lat wyznacza innowacyjne trendy w edukacji, bazując na światowych praktykach. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby jak najlepiej radziły sobie w zmieniającym się świecie.

Poprzez szacunek do różnorodności, samorozwój, zdrowe nawyki, ciekawość świata, eksperymentowanie, pozytywną komunikację i zabawę pobudzającą do lepszego życia, jesteśmy przekonani, że #WykonujemyNajważniejszyZawodŚwiata

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie studentów pedagogiki na stanowisko:

Pomoc nauczyciela

Lokalizacja:  Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc w opiece nad dziećmi w wieku 1-6 lat, wspólnie z nauczycielem/ką lub opiekunem/ką języka angielskiego i/lub hiszpańskiego,

  • pomoc w realizacji planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania i autorskim programem KIDS&Co.,

  • współtworzenie z zespołem planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,

  • partnerska współpraca zespołem, dziećmi oraz rodzicami, oparta na zasadach NVC,

  • współtworzenie zajęć pokazowych w trakcie „dni otwartych”.

Nasze oczekiwania:

  • w trakcie studiów pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • zamiłowanie i chęć do pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi ich rodzicami,

  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,

  • otwartość na międzynarodowe środowisko i różnorodność kultur.

Oferujemy:

  • umowę zlecenia,

  • wsparcie metodyczne przy projektowaniu zajęć, dostęp do materiałów dydaktycznych i narzędzi multimedialnych oraz autorskiego programu edukacji KIDS&Co.,

  • nowoczesne, bezpieczne i wygodne miejsce pracy – najwyższy spójny standard wszystkich placówek,

  • wielokulturowość i nauka języka angielskiego i/lub hiszpańskiego poprzez codzienny kontakt z nauczycielami językowymi,

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy w przedszkolu?

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913688678