2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bytom
Dodane 15 maja 2024

Student do zarządzania sprzedażą Allegro

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

COLOP Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z ponad 30-letnią tradycją z siedzibą w Bytomiu, oferująca innowacyjne produkty i nowoczesne technologie dla branży poligraficznej, biurowo-szkolnej i reklamowej oraz wielu pokrewnych sektorów poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekun sklepów internetowych e-sale

Miejsce pracy:  Bytom

 Opis stanowiska:

  • koordynowanie operacyjne obszaru e-commerce w firmie: Allegro (w przyszłości podobne)

  • zarządzanie treścią oraz dbanie o aktualizacje

  • wsparcie techniczne Klientów

  • monitoring konkurencji

Jeżeli:

  • jesteś studentem/studentką

  • posiadasz wiedzę z obsługi stron internetowych (CMS)

  • chętnie i szybko uczysz się nowych rzeczy

  • potrafisz samodzielnie prowadzić projekty

  • angażujesz się w to co robisz i masz dużo chęci do pracy

  • zapraszamy do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną na umowę zlecenie w centrum Bytomia od poniedziałku do piątku

  • fachową opiekę w pierwszych miesiącach zatrudnienia w celu wdrożenia do nowych obowiązków

  • terminową wypłatę wynagrodzeń

  • szkolenia

  • parking dla pracowników

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 909678022