2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Wielkopolskie
  6. Administrator sieci - Suchy Las
Dodane 02 czerwca 2024

STUDENT do obsługi informatycznej firmy

Lokalizacja

Suchy Las

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy :

studenta do obsługi informatycznej firmy

Wymagania :

  • podstawowa wiedza z zakresu konfigurowania sieci firmowej

  • nie jest wymagany informatyczny kierunek studiów

  • mile widziana znajomość programu WordPress

Zadania :

  • utrzymanie i rozwój infrastruktury informatycznej

  • zapewnienie prawidłowego działania sprzętu komputerowo-biurowego

  • bieżące wsparcie dla użytkowników

Praca na umowę zlecenie w Suchym Lesie. Dojazd autobusami 146,160,168.

Wynagrodzenie wypłacane na konto do 5- tego następnego miesiąca.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 742013012