2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Sosnowiec
Dodane 11 czerwca 2024

Stróż/pracownik ochrony - Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

  • Obchody obiektu
  • Podejmowanie interwencji w przypadku wystąpienia zagrożenia na obiekcie
  • System pracy 12 lub 24h

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Podstawowa znajomości obsługi komputera
  • Dobra organizacja  czasu pracy
  • Zaangażowanie  w powierzone obowiązki
  • Komunikatywność
  • Posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy - refundowany kurs kwalifikowanego pracownika ochrony
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Dofinansowania do leków, paliwa, okularów, turnusów rehabilitacyjnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Sosnowiec
ID: 919925699