2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Radom
Dodane 19 kwietnia 2024

Strażak - praca od lipiec / sierpień

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR for Business Sp. z. o.o., poszukuje dla swojego klienta Kandydata na stanowisko:

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z BRONIĄ

Miejsce pracy: Radom

Twoje zadania:

  • Weryfikacja uprawnień do przebywania w obszarze chronionym,

  • Kontrola ruchu osobowego ,

  • Sporządzanie meldunków i notatek służbowych w ramach realizacji czynności służbowych w miejscu pracy oraz przekazywanie tej dokumentacji bezpośredniemu przełożonemu.

Nasze oczekiwania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – warunek konieczny

  • Pozwolenie na broń – warunek konieczny

  • Aktualnie badania na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej

  • Doświadczenie w ochronie

  • Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w jednej z największych firm ochroniarskich w Polsce

  • Pracę w systemie 12 h

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę

Nie zastanawiaj się dłużej. Skontaktuj się z nami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 904630685