2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gorzyczki
Dodane 24 kwietnia 2024

Stores Coordinator

Lokalizacja

Gorzyczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PODSTAWOWE KWALIFIKACJE

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym (CEFR A2)

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Outlook, Word, Excel)

OPIS

W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym. Dziś to pierwszy dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • Kontrola poziomu zapasów.

  • Wykorzystywanie oprogramowania Oracle oraz Coupa i prowadzenie regularnej inwentaryzacji w celu utrzymywania odpowiedniego poziomu zapasów.

  • Rygorystyczne przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, jakości i produkcji. Utrzymywanie rezerw zapasów w newralgicznych obszarach.

  • Okresowe nadzorowanie lub wykonywanie pełnego spisu towarów w magazynie (zgodnie z wymaganiami Procurement Managera).

  • Przetwarzanie zapotrzebowań na materiały biurowe.

  • Gospodarka magazynowa metodą FIFO.

  • Współpraca ze strukturami organizacyjnymi na wszystkich poziomach.

  • Wsparcie Procurement Managera w zarządzaniu działem.

  • Przydzielanie współpracownikom zadań niezbędnych do sprawnego przepływu pracy i realizacji dziennych celów produkcyjnych.

  • Pomaganie Procurement Managerowi w przyjmowaniu dziennych raportów.

  • Udzielanie pomocy współpracownikom, szkolenie nowych współpracowników.

  • Pomaganie Procurement Managerowi w śledzeniu, analizie trendów i raportowaniu wskaźników pomiarowych działu zgłaszanych przez współpracowników.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym B1

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Zdolności analityczne (umiejętność identyfikacji problemów i szukania przyczyn źródłowych, praca z liczbami i danymi, zrozumienie wskaźników i umiejętność tworzenia raportów)

  • Umiejętność samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku

  • Komunikatywność

  • Nietuzinkowe myślenie, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz umiejętność dobrej oceny sytuacji;

  • Ciągła realizacja celów wydajnościowych działu lub wykraczanie poza ustalone cele; - Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego;

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne;

OFERUJEMY:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dopłatę do karty Multisport

  • Dopłatę do posiłków

  • Zniżka na zakupy w sklepie Amazon

  • Dofinansowania do szkoleń - career choice

Miejsce pracy: Gorzyczki, POL

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzyczki,

Śląskie

Śląskie, Gorzyczki
ID: 909198733