2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Praga-Południe
Murator IBS
Dodane 22 kwietnia 2024

Stolarz / samodzielny montażysta mebli / pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • produkcja mebli na zamówienie w stolarni zgodnie z dokumentacją projektową,

  • montaż mebli u klienta,

  • obsługa maszyn stolarskich oraz narzędzi stolarskich,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

  • realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( preferowane minimum dwa lata ),

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • dokładność, sumienność i poważne podejście do wykonywanych obowiązków,

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w lakierowaniu

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • uprawnienia elektryczne

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • umowę o pracę (możliwe inne formy współpracy),

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie

  • elastyczne godziny pracy (nawet od 7.00 rano!)

  • możliwość przystąpienia do systemu Multisport i prywatnej opieki zdrowotnej,

  • stabilne zatrudnienie oraz ciekawe projekty i przyjazna atmosfera pracy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o stabilnej pozycji na rynku.

Dołącz do naszego zgranego zespołu jak najszybciej! Zapraszamy na miłą rozmowę przy kawie.J Przyjdź i zobacz, jak pracujemy. Czekamy na Ciebie, jeśli jesteś gotowy wesprzeć nas swoją energią.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 906155634