2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pruszcz Gdański
Dodane 14 maja 2024

Stolarz - Pilarz do obsługi piły formatowej

Wynagrodzenie

5 500 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Kocan Meble w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do produkcji mebli na stanowisku stolarza-pilarza do obsługi piły formatowej.

Zakres obowiązków:

  • wycinanie formatek meblowych na podstawie otrzymanych rozkrojów

  • pomoc przy rozładunku płyt w trakcie dostawy

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, czyszczenie maszyny

    Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku pilarza przy pile formatowej

  • umiejętność obsługi piły formatowej, czytanie rozkrojów

  • zaangażowanie w pracy, dokładnośc

    Oferujemy:

  • ciągłość pracy

  • wynagrodzenie w systemie akordowym - wynagrodzenie za każdy metr wyciętych formatek. Im więcej zrobisz, tym więcej zarobisz.

  • praca od poniedziałku do piątku od 7.00-16.00. Możliwość pracy w dodatkowym czasie, w tym w soboty.

  • możliwość uzyskania wynagrodzenia w wysokości 5.000-6.000 zł netto.

  • zatrudnienie na umowę o dzieło lub samozatrudnienie. Wszystkie zarobki oficjalnie wykazywane w PIT-11, dzięki czemu możliwy jest duży zwrot podatku przy rozliczeniu rocznym.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 918177447