2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Stęszew
Dodane 10 maja 2024

STOLARZ / Operator maszyn stolarskich

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma RSC BIS Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

STOLARZ/ OPERATOR MASZYN STOLARSKICH

Miejsce: Skrzynki, gmina Stęszew

Zakres obowiązków:

• samodzielna obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi

• obróbką elementów drewnianych i z materiałów drewnopodobnych

• ścisła współpraca z brygadzistą

• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

• doświadczenie przy obsłudze STRUGARKI CZTEROSTRONNEJ oraz innych maszyn stolarskich

• zdolności manualne i techniczne

• gotowość do pracy dwuzmianowej 6-14 lub 14-22

• samodzielność, zaangażowanie, łatwość przyswajania wiedzy

Naszym pracownikom oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• umowę o pracę

• dobre warunki pracy

• pracę w młodym, ambitnym zespole

”Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma RSC Bis Sp. z o. o. z siedzibą w Skrzynkach, 62-060, ul Dworcowa 42 Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do ewentualnych przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 917363093