2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Czarków
Dodane 26 kwietnia 2024

stolarz / operator maszyn

Lokalizacja

Czarków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ABA Wiktorczyk Sp. z o.o. z Czarkowa, producent stolarki okiennej i drzwiowej z drewna, poszukuje osoby na stanowisko STOLARZ/OPERATOR MASZYN.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC,

  • dyspozycyjność i terminowość,

  • dokładność i zdolności manualne,

  • brak nałogów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC,

  • obsługa maszyn tradycyjnych: pilarka, frezarka, prasa do klejenia elementów itp.,

  • szlifowanie elementów drewnianych,

  • wykonywanie różnych elementów z drewna,

  • dbałość o jakość i terminowe wykonanie poszczególnych elementów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój umiejętności w branży stolarki okiennej i drzwiowej,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny w godzinach 9.00-15.00 pod numerem 32/4484512 wew. 20. Zapraszamy także do złożenia CV osobiście w siedzibie naszej firmy: ul. Boczna 5, 43-211 Czarków.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABA Wiktorczyk Sp. z o.o. z siedzibą w Czarkowie (43-211) przy ulicy Bocznej 5, umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1.    Administratorem Danych Osobowych jest ABA Wiktorczyk Sp. z o.o. tel. 32/448 45 12.

2.     Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3.     Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji.

4.     Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

5.     Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6.     Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa,  a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Czarków,

Śląskie

Śląskie, Czarków
ID: 914676877