2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jarocin
Dodane 25 kwietnia 2024

Stolarz/monter mebli

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Stolarz/monter mebli

Zakres obowiązków:

·    dbanie o jak najwyższy standard montażu mebli

·   umiejętność obsługi urządzeń stolarskich i skręcania

·   znajomość montażu akcesoriów ( okucia, szuflady)

·         wstępny montaż i składanie mebli na hali produkcyjnej

·         praca przy produkcji mebli

Wymagania:

·         min 3 lata na podobnym stanowisku

·         doświadczenie przy montażu mebli

·         dokładność i dbałość o jakość finalnego produktu

·         pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności

·         umiejętność pracy w zespole

·         chęć ciągłego rozwoju i nabywania nowych doświadczeń

·    umiejętność czytania rysunków technicznych

OFERUJEMY:

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

·         Zatrudnienie na umowę o pracę;

·         Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień;

·         Wysokość wynagrodzenia zależną od posiadanych umiejętności – premie i dodatki,

·         Możliwość rozwijania swoich umiejętności w nowoczesnym zakładzie zapewniającym

·         wszystkie niezbędne narzędzia i odzież do pracy;

·         Kontakt z nowymi technologiami;

P11 Group Sp. Z o.o. Sp. k.

ul. Węglowa 28

63-200 Jarocin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

·         „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 912626601