2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Dodane 23 kwietnia 2024

Stolarz ,Tynkarz, Montażysta okien- praca na produkcji

Wynagrodzenie

4 650 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Greenhomes ECO producent domów szkieletowych poszukuje pracowników na stanowisko

Stolarz - praca przy zbijaniu konstrukcji ścian jak i wykonywaniu poszycia ścian.

Tynkarz - praca przy nakładaniu tynku na ściany domu

Montażysta okien - montaż okien ,rolet, żaluzji zewnętrznych

Zwracamy jednak uwagę na fakt, że szukamy osób do stałej współpracy.

Miejsce pracy: Zabrze ul Zamkowa 1

Zakres obowiązków

- Montaż według zleceń i rysunków technicznych

- Przygotowanie narzędzi i materiałów potrzebnych do montażu

- Wykonywanie pomiarów i cięć materiałów

- Kontrolowanie jakości użytych materiałów

- Konserwacja i konserwowanie narzędzi i maszyn

- Przestrzeganie procedur i norm bezpieczeństwa pracy

- Współpraca z innymi pracownikami przy montażu większych projektów

- Dokładne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań

- Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

- Doświadczenie w pracy jako stolarz-montażysta,tynkarz , montażysta okien

- Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi stolarskich i montażowych.

- Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu prac montażowych.

- Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.

- Znajomość zasad bezpiecznej pracy i przestrzeganie procedur BHP.

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

- Dokładność i dbałość o jakość wykonanych montaży.

- Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych podczas montażu.

- Gotowość do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

- Punktualność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Nasz pracownik na tym stanowisku ma zapewnione:

· Indywidualny plan wdrożenia

· Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z ciągłym apetytem na rozwój

-Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

· Przyjazne warunki pracy, otwarte towarzystwo współpracowników oraz wysoką kulturę organizacyjną

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną entuzjazmu i gotową do nauki - dołącz do naszego zespołu! Nie czekaj, wyślij swoje CV;)

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 896217179