2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Praga-Południe
Dodane 11 czerwca 2024

Stolarz - montażysta mebli / меблевий столяр- монтажник

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

FILINI Meble Na Wymiar

Zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie.

Stolarz - montażysta mebli

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy profesjonalisty z doświadczeniem, który dołączy do naszego zespołu.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy stolarza, montażysty (zabudowa kuchenna, szafy, garderoby)

- znajomość okuć meblowych

-umiejętność pracy w grupie

- umiejętność pracy z Klientem

- punktualność, zdyscyplinowanie, dokładność;

- znajomość rysunku technicznego;

- BEZ NAŁOGÓW

Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę, uczciwe zarobki. Możliwość poszerzenia swoich umiejętności. Bardzo dobrą atmosferę w firmie.

574 485 236

В связи с развитием фирмы ищем порядочных и исполнительных сборщиков мебели на заказ. Требования: знание своего дела, знание польского, без вредных привычек. Опыт работы на сборке мебели по индивидуальному заказу. Сборка и монтаж мебели в цеху и дома у клиента. Место установок - Варшава и пригород. Место работы: Варшава ul. Chełmżyńska. Ищем работника, который на данный момент находится в Польше. Гарантируем дружелюбный коллектив, своевременную и достойную оплату.

+48**********36

Meblefilini.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 635906384