2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stanisławowo
Meblosport
Dodane Dzisiaj o 11:37

Stolarz meblowy - Wood & Metal Factory

Lokalizacja

Stanisławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako producent mebli na zamówienie działamy w branży meblowej nieprzerwanie od 1990 roku. Realizujemy kompleksowe wyposażenie sklepów, biur oraz restauracji.

Jeśli szukasz stabilnej pracy przy ciekawych projektach - dołącz do Naszego zespołu już dziś!

Poszukujemy osób na stanowisko:

STOLARZ MEBLOWY

Opis stanowiska:

  • Samodzielne wykonanie elementów meblowych na podstawie rysunku technicznego,

  • Umiejętność obsługi maszyn oraz profesjonalnych narzędzi stolarskich.

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza meblowego,

  • Umiejętność samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego,

  • Wysoka precyzja i dbałość o detale - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie przy ciekawych projektach krajowych i zagranicznych,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Montaże w kraju i za granicą.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie swojego CV za pośrednictwem strony OLX.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Stanisławowo 66/k. Pomiechówka (pow. nowodworski)

Region: mazowieckie

Lokalizacja

Stanisławowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stanisławowo
ID: 656007061