2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stefanowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Stolarz meblowy / monter mebli

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stefanowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków pracownika:

  • współpraca z technologiem produkcji

  • samodzielna produkcja mebli w stolarni z powierzonych rysunków,

  • montaż mebli u klienta,

  • obsługa maszyn stolarskich, okleiniarki, piły formatowej, frezarki dolnowrzecionowej

  • umiejętność korzystania z narzędzi

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy, dbanie o narzędzia

  • realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem.

  • kompletowanie elementów do transportu

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość materiałów i akcesoriów z branży meblarskiej,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • dokładność, sumienność i poważne podejście do wykonywanych obowiązków,

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,

  • Obsługa piły panelowej, frezarki CNC, wiertarki wielowrzecionowej, doświadczenie w lakierowaniu lub prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • stabilne zatrudnienie,

  • praca w godzinach 8:00-16:00

  • możliwość dodatkowych nadgodzin.

  • praca w zgranym zespole przy ciekawych projektach.

  • praca na maszynach  najwyższej jakości

Prosperita sp. z o.o.

Jesteśmy firmą od 15 lat działającą na rynku związanym z zabudowami meblowymi –wnętrza komercyjne, stoiska targowe,  zabudowy indywidualne. Ustabilizowana pozycja na rynku pozwoliła nam przetrwać najtrudniejsze chwile ostatnich lat, oraz zrealizować w tym czasie wiele atrakcyjnych projektów. W związku z planowanymi działaniami, poszukujemy osób, z którymi będziemy mogli realizować powierzone nam działania.

Preferujemy kontakt telefoniczny pod nr 66*****57

Zakład produkcyjny

Prosperita sp. z o.o. Ul. Ułanów 3 05-552 Stefanowo

Lokalizacja

Stefanowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stefanowo
ID: 879169248