2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Starogard Gdański
Dodane 18 kwietnia 2024

STOLARZ MEBLOWY Starogard Gdański

Wynagrodzenie

6 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STOLARZ

Wymagane doświadczenie w zawodzie stolarza/montażysty mebli.

ZADANIA: produkcja oraz montaż mebli, obsługa maszyn stolarskich, kontrola jakości wykonanego wyrobu, montaż mebli u klienta

WYMAGANIA: doświadczenie w pracy stolarz meblowego oraz przy montażu mebli u klienta, umiejętność obsługi maszyn stolarskich, umiejętność samodzielnego wykonywania mebli na podstawie rysunku technicznego

OFERUJEMY: wynagrodzenie 6 000 zł – 9 500 zł brutto w zależności od poziomu umiejętności, dodatkowe premie motywacyjne, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, praca jednozmianowa, wolne weekendy.

Kontakt tylko mailowy lub przez OLX

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 891354661