2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łubna Jakusy
Dodane 01 maja 2024

Stolarz meblowy!!!

Lokalizacja

Łubna Jakusy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Usługi Stolarskie Karol Pietrzak to firma będąca na rynku od 2004 roku

Do swojego zespołu poszukujemy STOLARZA

Obowiązki:

·         Wykonywanie mebli na wymiar zgodnie z projektem i specyfikacją klienta;

·         Przygotowywanie i obróbka drewna oraz innych materiałów wykorzystywanych w produkcji mebli;

·         Umiejętność czytania rysunku technicznego;

·         Znajomość okuć meblowych;

·         Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia;

·         Utrzymanie czystości na terenie pracy.

·         Pomoc przy specjalistycznych pracach;

·         Prace stolarskie;

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracach stolarskich

·         Umiejętność pracy w zespole.

·         Zaangażowanie i chęć do pracy.

·         Obsługa maszyn stolarskich m.in. piła, okleiniarka, prasa próżniowa

·         Obsługa elektronarzędzi i narzędzi budowlanych.

·         Prawo jazdy kat. B.

·         Zdolności manualne.

·         Sumienność i uczciwość;

Oferujemy:

·         Praca w systemie równoważnym

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Łubna Jakusy,

Łódzkie

Łódzkie, Łubna Jakusy
ID: 912403172