2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Dąbie
Dodane 22 kwietnia 2024

- Stolarz meblowy-

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy polską grupą przemysłową specjalizującą się w realizacji projektów dla rynku morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających oraz rynku hotelowego gdzie dostarczamy zarówno meble jaki pozostałe wyposażenie. W związku z realizowanymi projektami oraz nieustannym rozwojem poszukujemy zmotywowanej i energicznej osoby, która chce się rozwijać w obszarze produkcji mebli. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się ambitnych zadań to dołącz do naszego zespołu!

STOLARZ MEBLOWY

Miejsce pracy: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji mebli,

  • realizacja zleceń produkcyjnych i kontrola ich przebiegu pod kątem jakości,

  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyny i narzędzi,

  • właściwe przygotowywanie elementów do dalszej produkcji,

  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego porządku na stanowisku pracy,

  • realizacja zadań zgodnie z planem produkcji,

  • kontrola jakości wykonanych elementów,

  • prefabrykacja mebli zgodnie z dokumentacją,

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,

  • doświadczenie w zawodzie min. 2 lata,

  • umiejętność obsługi maszyn CNC, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • zaangażowanie w pracę,

  • dobre umiejętności techniczne, organizacyjne, fachowość i efektywność pracy przy powierzonych zadaniach,

  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole,

Dla kandydata oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym,

  • niezbędną odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz narzędzia do wykonywania pracy,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia pracowniczego na preferencyjnych warunkach (także dla członków rodziny)

  • parking służbowy (samochód / rower), dogodny dojazd komunikacją miejską (centrala firmy znajduje się bezpośrednio przy zjeździe z S3) z przystankiem autobusowym przed biurem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych wraz z poniższą klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych w języku polskim do dnia 31.05.2024r. na nasz adres email zamieszczając w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Prosimy w CV o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla aktualnego procesu rekrutacji przez AM UNI-MEBEL sp. z o.o. sp. k., ul. Cynkowa 1, 70-856 Szczecin. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przyszłych procesów rekrutacji przez AM UNI-MEBEL sp. z  o.o. sp. k., ul. Cynkowa 1, 70-856 Szczecin. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem: www.uni-mebel.pl

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 901085246