2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Krapkowice
Dodane 05 maja 2024

Stolarz. Com Interieur Polska Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

5 000 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Com Interieur Polska Sp. z o.o. z Krapkowic, zajmująca się produkcją elementów z tworzyw sztucznych tzw. laminatów ręcznych, zatrudni pracowników na stanowisko Stolarz.

Miejsce pracy: Krapkowice

Wymagania:

  • obsługa narzędzi związanych z stanowiskiem,

  • znajomość rysunku technicznego – odczytywanie wymiarów.

Zakres obowiązków:

  • docinanie elementów,

  • drobne prace naprawcze,

  • nadzór nad stanowiskiem i drobnymi narzędziami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 14.00,

  • stabilne zatrudnienie,

  • premia obecnościowa,

  • dodatek za wyniki w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się osobiście w siedzibie firmy, z CV w godz. 11.00 - 13.00. Na miejscu pokażemy na czym polega praca i odpowiemy na wszystkie pytania.

Do CV prosimy załączyć poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych organizowanych przez spółkę Com Interieur Polska sp. z o.o., ul. Kilińskiego 1, 47-303 Krapkowice, w tym dla potrzeb związanych z ogłoszeniami rekrutacyjnymi na inne stanowisko i przyszłych procesów rekrutacyjnych (art. 6 ust. 1 lit. a w zw. z art. 4 pkt 11 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

ID: 830525509

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 875448374