2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Augustów
Dodane 23 maja 2024

Stocznia Balt-Yacht zatrudni SZKUTNIK - LAMINARZ

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stocznia Balt-Yacht to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, założona w 1990r. Produkcja szkutnicza prowadzona jest w kilku nowoczesnych halach o pow. ok. 8 tys m2 z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów. Obecnie firma zatrudnia około 200 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych i biurowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy planujemy powiększenie naszego zespołu. Naszym celem jest rozbudowanie, już prężnie działającej i profesjonalnej załogi, zadowolonej ze środowiska pracy oraz warunków zatrudnienia (pełen etat).

Oferta pracy: SZKUTNIK - LAMINIARZ

Zakres obowiązków:

  • umiejętność laminowania ręcznego,

  • infuzja,

  • umiejętność klejenia żywicą poliestrową,

  • umiejętność przygotowywania form służących do wykonywania części,

  • woskowanie,

  • wytwarzanie warstw z pierwszych tkanin do procesu infuzji,

  • pokrywanie powierzchni poprzez nakładanie warstw materiałów i włókien w odpowiedniej formie,

  • instalowanie urządzeń próżniowych, monitorowanie procesu infuzji,

  • wykończenie i polerowanie powierzchni żelkotu

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 2 alta na wyżej wymienionym stanowisku,

  • zdolności techniczne i manualne,

  • dbałość o jakość produktu.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • pracę w akordzie

  • atrakcyjne zarobki adekwatne do doświadczenia

Wszystkich zainteresowanych, doświadczonych w branży jak również pragnących uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe prosimy o kontakt z działem kadr pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu //wewnętrzny 22 // oraz przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 889507216