2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Puławy
Dodane 10 kwietnia 2024

Stażysta w sklepie internetowym - wystawianie ofert/aukcji

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: A&J Trade Justyna Ciurkowska

Zakres obowiązków

·         Wystawianie i zarządzanie aukcjami na platformie Allegro

·         Przygotowywanie opisów produktów oraz dbanie o ich atrakcyjność wizualną

·         Aktualizacja oferty oraz obsługa aukcji internetowych

·         Obróbka zdjęć

·         Tworzenie i weryfikacja poprawności tytułów, opisów produktów oraz aktualizowanie ich pod kątem widoczności w przeglądarkach internetowych

·         Współpraca z zespołem ds. marketingu w zakresie promowania produktów

Nasze wymagania

·         Wykształcenie min. średnie

·         Podstawowa wiedza na temat handlu elektronicznego i marketingu internetowego

·         Umiejętności graficzne do prostych działań związanych z obróbką zdjęć

·         Znajomość programów graficznych (obróbka zdjęć, tworzenie banerów graficznych)

·         Kreatywność w przygotowywaniu opisów produktów

·         Mile widziane doświadczenie w pracy z platformami sprzedażowymi (np. Allegro, eBay)

·         Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

·         Samodzielność w działaniu i dbałość o szczegóły

To oferujemy

·         Płatny staż w stabilnie rozwijającej się firmie,

·         Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00,

·         Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwinięcia umiejętności w zakresie e- commerce,

·         Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu,

·         Możliwość dalszego zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Aplikacja: Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz wymienione wyżej kryteria, prześlij swoje CV przez OLX lub na adres email: Justyna.c(a)ajtrade.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Stażysta - sklep internetowy”.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w świecie e-commerce!

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 910740267