2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zielona Góra
Dodane 10 kwietnia 2024

Stażysta w Kancelarii Finansowo-Prawnej

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis Stanowiska: Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko stażysty (Staż realizowany przez Urząd Pracy), która będzie wspierać działania administracyjne i organizacyjne firmy. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku, pracując bezpośrednio pod kierownictwem naszego Zarządu. Do głównych zadań należeć będzie: • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania zaplecza administracyjnego i biura. • Koordynacja pracy recepcji. • Nadzór organizacyjny nad projektami realizowanymi na zlecenie Zarządu. • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy, w tym organizacyjne i administracyjne, oraz bieżący kontakt telefoniczny z Klientami Kancelarii. • Zarządzanie korespondencją i dokumentacją, zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną. • Organizacja spotkań, przygotowywanie dokumentów i prezentacji. • Udział w spotkaniach, sporządzanie notatek i podsumowań. • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i instytucjami państwowymi. Oczekiwania: • Status osoby bezrobotnej lub gotowość do rejestracji jako osoba bezrobotna. • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, prawo (nie jest to wymóg konieczny). • Podstawowa znajomość obsługi komputera. • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. • Wysokie kompetencje organizacyjne, gotowość do przejęcia inicjatywy, profesjonalizm i zdolność do pracy wielozadaniowej. • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności (nie jest to wymóg). Oferujemy: • Możliwość późniejszej pracy na pełny etat, z opcją dostosowania wymiaru czasu pracy do 1/2 lub 3/4 etatu. • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia i rozwój w strukturach firmy. • Wsparcie i możliwość nauki pod okiem doświadczonych pracowników. Zapraszamy do aplikowania osoby zarejestrowane jako bezrobotne lub gotowe do takiej rejestracji. To doskonała szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego i rozwój umiejętności w prężnie rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 897839734