2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ogrody
Dodane 25 kwietnia 2024

Stażysta w Dziale Sprzedaży

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Argenta Sp. z o.o. jest firmą z ponad 30-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy zaangażowanych Kandydatów na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie działań w obszarze sprzedaży (np. przeprowadzanie akcji promocyjnych);

  • Kontakty z klientami poprzez telefon, mail, czat;

  • Wsparcie przy przygotowaniu ofert i realizacji zamówień;

  • Obsługa posprzedażowa.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Jesteś studentem lub posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane około biologiczne),

  • Potrafisz dążyć do wyznaczonych celów, jesteś ukierunkowany na kontakt z klientem;

  • Potrafisz współpracować w zespole;

  • Jesteś samodzielny, sumienny, dokładny i komunikatywny;

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość branży biotechnologicznej;

  • Doświadczenia zawodowe w obsłudze telefonicznej klienta;

OFERUJEMY:

  • Płatny staż - około 20/30 godzin tygodniowo;

  • Elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku;

  • Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole;

  • Zdobycie praktycznej wiedzy przydatnej do dalszej pracy zawodowej;

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 909414683