2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kęty
Dodane 31 maja 2024

Stażysta w dziale R&D (branża napojowa).

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Refresco jest wiodącym producentem napojów dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie, USA i Australii. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

Poszukujemy stażysty do działu R&D.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie prób napojów na podstawie wskazanej receptury

  • wykonywanie analiz  fizykochemicznych napojów

  • degustacja sensoryczna napojów

  • prowadzenie rejestru próbek surowców

  • wsparcie Działu R&D w bieżących zadaniach projektowych i jakościowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia żywności, biologia, biotechnologia, chemia) bądź student/ka IV, V roku w/w kierunków

  • znajomość programu Excel

  • chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia

  • rzetelność, spostrzegawczość

  • umiejętność sprawnej organizacji własnej pracy

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • rozwój i możliwość zdobywania wiedzy pod okiem doświadczonych członków zespołu R&D i Jakości

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 917388411