2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
Dodane 16 kwietnia 2024

Stażysta w dziale Lean Manufacturing

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

S.C. Johnson jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Portfolio naszych produktów obejmuje globalne marki, taki jak Duck®, Mr. Muscle®, Glade®, Raid®, OFF! ®

S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się fabryką zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • 6-miesięczny płatny staż

  • Umowa o pracę na okres trwania stażu

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Opieka medyczna

  • Program wsparcia pracownika EAP

  • Elastyczny czas pracy

Podczas naszego stażu będzisz mieć możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej. Pomożemy zdobyć Ci niezbędną wiedzę na początku Twojej kariery. Będziesz pracować z różnymi zespołami w fabryce co pozwoli poznać tajniki naszej organizacji.

Oferujemy kulturę pracy opartej na współpracy oraz szereg szkoleń. To wyjątkowa szansa na pracę zgranym zespole w przyjaznej atmosferze! Co więcej, podczas naszego stażu będziesz mieć rzeczywistą szansę na wywarcie wpływu w naszej organizcji a także możliwość samodzielnego koordynowania projektem.

Wymagania:

  • Studenci bądź świeżo upieczeni absolwenci studiów z wykształceniem technicznym

  • Komunikatywność

  • Sumienność i kreatywność

  • Gotowość do podejmowania wyzwań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą i rozwiązywania problemów

  • Chęć uczenia się i zdobywania informacji

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • „Can do attitute”

Zakres obowiązków:

  • Analiza strat organizacji w oparciu o LEAN management

  • Wdrażanie narzędzi LEAN manufacturing basic (Visual Management, 5S, Proces Mapping, Problem Solving, DMS, KAIZEN)

  • Uczestnictwo w warsztatach optymalizacyjnych KAIZEN

  • Koordynowanie projektów usprawniających w oparciu o LEAN manufacturing (PDCA)

Wysyłając swoje CV do firmy S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Informuję, że administratorem Państwa danych jest firma S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.

Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedziba w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z procesami obecnej i przyszłej rekrutacji oraz ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.”

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 905620094