2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Podlaskie
  6. Kontrola jakości - Białystok
  7. Kontrola jakości - Dojlidy
Dodane 03 maja 2024

Stażysta w Dziale Kontroli Jakości

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WestRock Bialystok - drukarnia offsetowa zatrudni osobę na stanowisko:

STAŻYSTA W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI

Zadania:

  • Zapoznanie ze standardami i wymaganiami branży: farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej

  • Zaznajomienie się z kontrolą jakości w procesie produkcji opakowań (analizy i audyty na obszarach produkcyjnych)

  • Wykonywanie badań oraz analiz jakościowych produktów finalnych

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej oraz certyfikatów

  • Udział w walidacji jakościowej nowych projektów

Wymagania:

  • Absolwenci studiów na kierunkach związanych z zapewnieniem jakości (chemia, zarządzanie produkcją etc.)

  • Zainteresowanie tematyką zapewnienia jakości w firmie produkcyjnej

  • Znajomość programu MS Excel

  • Znajomość j. angielskiego min. B1

Oferujemy:

  • umowę o praktykę absolwencką

  • możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz OLX.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 840465096