2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Plewiska
Dodane 25 kwietnia 2024

Stażysta w Dziale Inżynierii R&D

Lokalizacja

Plewiska

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Jesteśmy jedną z największych firm działających w branży technologii medycznej na świecie. Od ponad 100 lat tworzymy nowatorskie rozwiązania dla opieki zdrowotnej, dostarczając produkty dla jednostek intensywnej terapii, sal operacyjnych, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji oraz rozwoju medycyny.

Fabryka Getinge działa w Plewiskach od 2014 roku. Produkujemy w niej najwyższej klasy sterylizatory, które sprzedawane są na cały świat. Zatrudniamy tu obecnie ponad 250 utalentowanych pracowników, których łączy #PassionForLife!

Poszukujemy: Stażysty/tki w Dziale Inżynierii R&D

Zadania:

  • poprawa rysunków i modeli,

  • wsparcie inżynierów R&D w tworzeniu dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • studenci min. 3 roku studiów (preferowane - mechanika budowa maszyn, mechatronika),

  • umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych,

  • znajomość programów: Solidworks lub 3DCAD,

  • podstawowa wiedza z zakresu obróbki metali (gięcie, toczenie, frezowanie, cięcie laserowe) oraz konstrukcji maszyn,

  • Kreatywność i wyobraźnia przestrzenna,

  • dyspozycyjność min. 24 h / tygodniowo,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (dokumentacja w j. angielskim),

  • gotowość do pracy stacjonarnej w naszej fabryce w Plewiskach,

Mile widziane:

  • podstawowa wiedza w zakresie elektroniki i elektrotechniki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 912639527