2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Piotrków Trybunalski
MBL Poland Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Stażysta/tka do działu Jakości - MBL Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszej firmy w Piotrkowie Trybunalskim poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stażysta/ka w dziale Jakości

 Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prostych pomiarów detali

  • Kontrola wizualna

  • Pomoc administracyjno-biurowa

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (preferowane: zarządzanie jakością)

  • Posługiwanie się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

  • Dobra znajomość MS Office

  • Umiejętność współpracy i komunikacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach i zadaniach

  • Możliwość przełożenia wiedzy teoretycznej na praktykę biznesową

  • Poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Zdobycie nowych umiejętności

  • 3-miesięczny staż (lipiec- wrzesień)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 909196238